Emekatronik, 2002 yılından bugüne otomasyon ve elektronik tecrübesini kendi ekibinin dinamik ve yenilikçi ruhu ile birleştiren; kendisine duyduğu güveni sunduğu kaliteli ürün ve hizmetler ile müşterilerine yansıtan, otomasyon sistemlerinde uzmanlaşmış, globalleşme amacı ile ilerleyen bir markadır.

Emekatronik, 2002 yılından bugüne sürekli kendini geliştirme isteği ve arzusu ile hareket etmiş olup kaliteli hizmetten ödün vermeden hizmetlerine devam etmiştir. Bugün ise İstanbul Beylikdüzünde bulunan satış ofisinde ve profesyonelleşmiş çalışanları ile sunduğu kaliteli hizmete devam etmektedir.

Emekatronik; PLC otomasyon programlama, PVC profil işleme tesislerinin A’dan Z’ye kurulumu, bakımı, geliştirilmesi gibi konularda uzmanlaşmış çalışan kadrosuna sahiptir.

Yüksek kalite anlayışı ve esnek üretim kabiliyeti sayesinde müşterilerinin isteklerini en hızlı ve en iyi şekilde karşılayan Emekatronik, 2002’ten bugüne yarattığı güveni yarınlara taşımak için tüm inancıyla çalışmaktadır.

Güvenle başladığımız bu yolda güvenle devam ediyoruz…

Misyonumuz

Mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza kattığımız değeri artırmak, sürekli gelişimi ilke edinerek yarattığımız güveni yarınlara taşımaktır.

Vizyonumuz

Emekatronik markasını hizmet ettiğimiz her alanda müşterinin ilk tercihi haline getirmektir.

Değerlerimiz

  • Güvenilirlik
  • Deneyim
  • Kalite bilinci
  • Sürekli gelişim inancı
  • Katma değerli iş ortaklığı