Taş Eleme (Elek) Sistemi

1.Doğrusal Titreşim Ekran (Titreşimli Elek, Elek Makinesi) Tüm Kuru Malzemeyi (0.074 mm’den 20 mm’ye kadar) veya örgü boyutunu (2-600 mesh) Elemek için Uygundur.
2. En fazla 6 kat olarak yapılmaktadır.Tavsiye edilen 3 kattır.
3. En büyük Eleme alanı 2000mm * 3000 mm’ye yapılabilmektedir
4. Motorlar Elek kutusunun Altına Monte edilir.
5. Genel olarak, eğimli açısı 0 ~ 10 ° ‘dir.
6. Makinemizin Elek bölümü 316 veya 304 paslanmaz çelikten veya Müşterinin isteğine göre tamamı paslanmaz çelikten yapılabilir.Şase ve konstriksiyon bölümleri karbon çelik q235a’ya imal edilmektedir..
7. Büyük Kapasiteli, Küçük Hacimli, Yüksek Eleme verimliliğe Sahiptir Kolay değiştirilebilen Elek Sayesinde Zamandan Tasarrufu ve iş gücü kazancı
8. Tozların, Peletlerin, Granülün Elenmesi, Sınıflandırılması ve Filtrelenmesi, Ayrıştırılması ve Sınıflandırılması için yaygın olarak kullanılır.
9. Ahşap,Plastik,Kompozit,Gıda, Kimyasal, İnşaat, Kağıt Yapımı,ve Madencilik Endüstrisinde Kullanılmıştır.
10. Şasesi Tekerlekli Yapıldığından, Mobil olarak kolayca her yere çekilebilir
11.Elek Makinemiz Vibrasyon Motorlarının Titreşimi sayesinde Eleme işlemi yaptığından Dünyanın her yerinden yedek parça temini ederek işinizi asla yarı yolda bırakmaz
12.Elektrik kumanda sisteminde program kullanılmadığından dünyanın neresinde olursanız olun elektrikten anlayan tüm teknisyenler sorunu giderebilir.Bu nedenle işiniz hiçbir zaman kişi yada firmaya bağlı kalmaz.